Lux stan na odličnoj lokaciji

Šifra nekretnine : 116576

Prodaja 295.000 € - Stan
117.00 m24.0 SobeCG IV  Štampaj
Lokacija: Saobraćajni fakultet Ulica: Stražilovska Telefonskih linija: 1 

Ovaj stan nalazi se u mirnoj ulici na Voždovcu u neposrednoj blizini Voždovih kapija a preko puta banjičke šume koja nudi trim stazu, igralište i pre svega pluća Beograda.
Trostrano orjentisan jug -sever -zapad.
Hrastov pod,dugačke, široke dimenzije, puno drvo... troslojno aluminijum staklo, vimar utičnice i prekidači.
CEO STAN pokriven potkrovljem visine 1.5m pokriveno punom pločom, termo izolacijom, kamena vuna 20cm, laka krovna konstrukcija, dvojka daska čamova propusna folija, folija pokrivena aluminijumom.
Ceo objekat pokriven sa 12kamera uključujući garažu ,hodnike,zaseban ulaz samo za stanare zgrade koja izlazi na paralelnu ulicu.Zgrada je kompletno useljena 2015.godine. Ulaz u garažu poseduje podno grejanje
Dobar raspored prostorija.
Čine ga hodnik gde je smeštena centralna klima ,
Tri spavaće sobe, dva kupatila (jedno sa kadom drugo sa tuš kabinom) kuhinja sa zasebnom lođom, trpezarija, dnevni boravak iz koga se izlazi na prostranu lođu sa kaminom. Iz jedne spavaće dostupan izlaz na lođu. Izuzetno prijatan i kvalitetan stan u izuzetno kvalitenoj zgradi iz 2012.godine. Prodaje se polunamešten (kuhinja,garderoberi). Grejanje je centralno sa kalorimetrom.
Sendvič zidovi, pikovana fasada a sam stan pokriven je punom pločom, kamenom vunom, sve što zahteva puna toplotna , hidro i zvučna izolacija.
Mogućnost kupovine tri garažna mesta svako po ceni od 20 000€. Lift je topla veza sa garažom. Pogledajte 3d turu.
Prostorije; 3 spavaće sobe, kuhinja sa lođom, dnevna iz koje se izlazi na veliku lođu (sa kaminom), trpezarija, hodnik.
agencijska provizija 2%

Dodatne karakteristike

  • DODATNE POVRŠINE:Garaža, Lođa, Terasa
  • DOKUMENTACIJA:Uknjižen
  • PONUDA:Snižena cena
  • PRISTUP:Lift
Video nekretnine
Nekretnina na mapi

Slične nekretnine

Property Image
Stan-Prodaja

Stan na top lokaciji

3.0 | 173m2 | 299.900 €
Kod Voždovačkih kapija, odlična lokacija u Vojvode Stepe, novije gradnje, u ponudi je odlično pozicioniran stan. Stan ima visoke plafone pa ima brojne mogućnosti: galerija ili višesobni duplex. PROSTORIJE: veliki ulazni hodnik, komforan dnevni boravak sa trpezarijom i šankom odvojenom kuhinjom, sa zlaskom na veliku terasu. 2 spavaće sobe od kojih 1 spavaća soba ima master kupatilo sa đakuzi kadom, i obe izlaze na drugu terasu. Terase su natkrivene i komforne. Još jedno kupatilo i hodnik. Ispred stana priključak na c.g. (mogućnost). agencijska provizija 2%
Detaljnije
Property Image
Stan-Prodaja

Stan u lux naselju

4.5 | 88m2 | 290.000 €
Stan u višespratnici u elitnom naselju "Voždove kapije". Nov, ne useljvan. Kupuje se od prvog vlasnika. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Lux stan bez ulaganja. Prostorije: dnevni boravak, kuhinja, lodja, hodnik, kupatilo, 2 spavaće sobe, jedna veća sa svojim kupatilom. agencijska provizija 2%
Detaljnije
Property Image
Stan-Prodaja

Luksuzan stan na odličnoj lokaciji

3.0 | 70m2 | 300.000 €
Luksuzan stan na odličnoj lokaciji, funkcionalan u perfektnom stanju.Prostorije: prostran hodnik sa ugradnim plakarom, gostinjski toalet, komforan dnevni boravak sa trpezarijom i izlaskom na lodju koja je orijentisana ka dvorištu, kao i ceo stan, kuhinja je zasebna. Spavaći blok sadrži veliku spavaću sobu i dečiju sobu, sa kupatilom koje ima prirodnu ventilaciju. Stan za preporuku agencijska provizija 2%
Detaljnije