Šifra nekretnine : 131557

Prodaja 2.800.000 € - Kuća
600.00 m210.0 Sobe Štampaj
Lokacija: Dedinje (Beli dvor) Ulica: Omladinska Telefonskih linija: 1 

Ova prelepa vila nalazi se u neposrednoj blizini Belog dvora i američke ambasade u srcu Dedinja.

Samostojeća na placu od 6.34 ara.

Uknjižena na 371m2 stvarna merena površina 600m2, a sve po gradjevinskoj, upotrebnoj dozvoli s tim da se pomoćni suterenski delovi, krovna terasa od 50 m2 ne upisuju u katastar.

Sastoji se iz 5 polunivoa gde je smešteno 5 spavaćih soba.

Prostran dnevni boravak sa trpezarijom koji krasi kamin ( koji je u funkciji )odakle se polukružnim stepeništem izlazi u dvorište. Galerija je u funkciji radne sobe. Studio i apartman pored bazen oba sa izlazom na dvorište. Kuhinja i dve pomoćne kuhinje u sklopu su studija i apartmana. Ukupno 5 kupatila i gostinjski toalet.

Pomoćne prostorije, centralni bojler, vešeraj, kotlarnica i ostava, teretana, dve terase.

Garaža sa toplom vezom za dva auta. U celoj kući ugradjeni su garderoberi. Stolarija drvo - aluminijum, parket prve klase hrastov bajcovan. Stepenište je mermerno u celom objektu.
Fasada je pikovana. Dvorište je popločano ,, paljenim granitom ".

Poseduje dva bočna stepeništa.

Kuća je ogradjena zidanom ogradom sa metalnim detaljima.

Objekat uživo odaje izgled luksuza, kvaliteta i večnosti što je teško doživeti kroz fotografiju i opis.

Apsolutno bez ulaganja i odmah useljiva.

agencijska provizija 2%

Dodatne karakteristike

  • DODATNE POVRŠINE:Garaža, Terasa, Dvorište, Bazen
  • DOKUMENTACIJA:Uknjižen
  • OPIS:Lux
  • STANJE:Odmah useljiv
Video nekretnine
Nekretnina na mapi

Slične nekretnine

Property Image
Kuća-Prodaja

Izuzetna porodična vila...

9.0 | 660m2 | 6ari | 1.450.000 €
Imamo izuzetno zadovoljstvo da Vam ponudimo porodičnu vilu na Dedinju u blizini više ambasada na veoma mirnoj ali atraktivnoj lokaciji. Kuća je uknjizena 660m2 i nalazi se na idealnom delu 6a placa. Izgrađena od veoma kvalitetnih materijala i sastoji se od 4 etaže. Grejanje je centralno, sa alternativama etažnog i grejanja na gas. Sastoji se 7 spavaćih soba, 2 dnevne sobe i 9 mokrih čvorova. U nivou niskog prizemlja ukupne površine 217m2 se nalazi stepenište, soba za razonodu, vinarija, fitness soba, toalet sa saunom, dva toaleta, radna soba, soba, kuhinja, ostava, tehnička prostorija ( podstanica za grejanje ), vešernica i kotlarnica, centralni bojler. Na nivou prizemlja ukupne površine 217m2 se nalazi ulaz sa holom I stepeništem, dnevni boravak, radna soba, kuhinja sa trpezarijom, ostava, toalet, kupatilo I terasa. Na nivou sprata ukupne površine 164m2 se nalazi stepenišni hol, galerija, spavaća soba, kupatilo, garderober, još tri sobe, galerija, kupatilo I terasa. Na poslednjem nivou potkrovlja koje je ukupne površine 124m2 se nalazi atelje, spavaća soba, degažman, kupatilo, natkrivena terasa i još dve prostrane terase. Pogodna je za poslovnu i stambenu adaptaciju, a moze se i fizicki podeliti na 2 dela. Natkriven parking u dvorištu za dva automobila. Uknjižena na vlasnika, bez tereta i zabeležbi. agencijska provizija 2%
Detaljnije
Property Image
Kuća-Prodaja

Senjak kuća

10.0 | 78m2 | 535.000 €
Prodaje se kuća uknjižena na 78m2 a ukupne površine 150m2. Na odličnoj lokaciji svega 5 min od Ruda , Beogradskog sajma. Objekat je na dva sprata, sa dodatnim suterenskim prostorom koji ima poseban ulaz, što pruža dodatne mogućnosti bilo za stanovanje, poslovni prostor ili izdavanje. Kuće je funkcionalna, svetla i ima odličan raspodred prostorija. Hodnik, dnenvi boravak, kuhinja, kupatilo, 1 spavaća soba, stepenište pa na spratu ima 2 spavaće sobe, kupatilo, deo za kuhinju i hodnik agencijska provizija 2%
Detaljnije